چهارشنبه 5 تير 1398   05:16:18
شما اینجا هستید :
  • ارسال به دوستان
  • چاپ
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 

اخبار

1397/7/24 سه‌شنبه
صاعقه جان چندین راس بز و بزغاله را گرفت.
بازدید و سرکشی شبانه مدیرکل مدیریت بحران از روستائیان خسارت دیده در بارندگی های اخیر

مدیرکل بحران استانداری کهگیلویه و بویراحمد افزود: این موارد بصورت دقیق به مراجع ذی صلاح گزارش و برای جبران خسارت های وارده پیگیری جدی می شود.

در پی بارش های شدید عصر دیروز در بخش های مختلف استان در برخی نقاط شاهد آب گرفتگی معابر ، سیلاب و وارد شدن خسارت به برخی منازل روستایی و حتی از بین رفتن تعدادی از گوسفندان روستائیان شد.
 مدیرکل مدیریت بحران استان کهگیلویه و بویراحمد پس از دریافت اخبار مربوطه در همان وقت حدود ساعت ۱ بامداد شب گذشته بصورت میدانی از منازل این روستاییان و گله های آسیب دیده آنها بازدید کرد.
وحید محمدی تبار از خسارات ناشی از این بارش ها و تلفات گوسفندان آنها بازدید و با اهالی روستای عنا (سید فخر الدین احمد ع )در شهرستان باشت استان کهگیلویه و بویراحمد گفت‌وگو کردند.
محمدی تبار گفت: متاسفانه به علت صاعقه تعدادی از گوسفندان، اهالی این روستا از بین رفته اند و اکثر خانه های کاه و گلی این مردم که در جوار امام زاده سید فخر الدین احمد (ع) واقع هستند و همگی از خادمان و مریدان خاندان عصمت و طهارت و ائمه معصوین هستند بوسیله شدت بارش دچار آب گرفتگی و آسیب جدی شده اند. بطوری که دیشب، برخی از اهالی در این هوای سرد بیرون خانه های کاه گلی و خسارت دیده خود بسر بردند.  
مدیر کل مدیریت بحران افزود: این موارد بصورت دقیق به مراجع ذی صلاح گزارش و برای جبران خسارت های وارده پیگیری جدی می شود.
وی در پایان دهیاران منطقه بخاطر همراهی در این موضوع تشکر کرد.
تصاوير کوچک
تصاوير بزرگ
اسلايد تصاوير
اشتراک گذاری :
FacebookTwitterGoogle+Telegram

آرشیواخبارRSS
نسخه قابل چاپ
مجری سایت:شرکت سیگما