شنبه 4 خرداد 1398   04:48:12
شما اینجا هستید :
  • ارسال به دوستان
  • چاپ
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 

اخبار

1397/8/22 سه‌شنبه
سفرمدیرکل مدیریت بحران به منطقه محروم زیلایی بویراحمد
مدیرکل مدیریت بحران  در راس هیات دستگاههای خدمات رسان به منطقه محروم زیلایی یعنی نقطه صفر مرزی استان کهگیلویه و بویراحمد با استان چهارمحال و بختیاری جهت بررسی مشکلات راههای ارتباطی آن منطقه

 مدیرکل مدیریت بحران استان در راس هیاتی متشکل از کارشناسان و معاونین اداره کل راهداری و حمل و نقل حاده ای و اداره کل راه و شهر سازی  به بخش زیلایی شهرستان بویراحمد یعنی نقطه صفر مرزی استانبا استان چهار محال و بختیاری عزیمت نموده تا از نزدیک شاهد وضعیت راههای مواصلاتی و روستایی بخش مارگون و زیلایی باشند و آثار باران های سیل آسای اخیر و همچنین وضعیت قطعی خطوط ارتباطی چند روستا در بخش زیلایی شهرستان بویراحمد را بررسی کنند.

محمدی تبار با تشکر از مهندس نصیری راد معاون محترم اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای و مهندس شجاعی سیف آباد معاون اداره کل راه و شهرسازی و تلاش ها و همراهی های ایشان گفت : در مسیر صعب العبور ‌و کوهستانی متاسفانه حدود ۱۵ کیلومتر روکش آسفالت خراب و نیاز به روکشی جدید دارد و واقعا باید تاسف خورد از ناظر و پیمانکاری که در سنوات قبل اینگونه بیت المال را هدر داده اند .
وی افزود در ادامه مسیر برخی نقاط حادثه خیز که به علت شدت بارنده گی های اخیر آسیب دیده بودند توسط ماشینالات و پرسنل اداره کل راهداری اصلاح و رفع مشکل شد .
محمدی تبار گفت: در روستای های موشمی سفلی ۴ پل تازه ساخته شده است که متاسفانه در بارندگی های اخیر بغلک های آنها آسیب دیده بوده ولی با همت مسئولین راه و شهرسازی و راهداری و همچنین پیگیری و همکاری دهیار و اهالی روستا مشکل رفع شده است . و در حال حاضر قط راه های ارتباطی نداریم.

مدیر کل مدیریت بحران گفت : جلسه ای در منزل دهیار و مسئول کتابخانه روستا با حضور پیمانکار پروژه ، معاون اداره راه و شهرسازی و معاون و کارشناس اداره راهداری ، دهیار و برخی معتمدین روستا برگزار کردیم و ریز مشکلات فنی و اجرایی مورد بررسی قرار گرفت . پیمانکار قول داده که هر چه سریعتر کار را پیش ببرد. اعتبار خوبی (حدود ۵ میلیارد تومان) این پروژه دارد و از اول سال جاری قرارداد منعقد شده که انشالله جای نگرانی نیست و با نظارت و دقت دستگاههای ذی ربط و همدلی و تحمل مردم و همکاری مسئولان محلی هر چه سریع تر شاهد اتمام این پروژه باشیم.
محمدی تبار در پایان با تشکر از اهالی خوب منطقه زیلایی ابراز امیدواری کرد که باران ها این رحمت الهی ، خدا نکرده باعث مشکلاتی از این دست نشود.


آرشیواخبارRSS
نسخه قابل چاپ
مجری سایت:شرکت سیگما