چهارشنبه 5 تير 1398   05:15:58
شما اینجا هستید :
  • ارسال به دوستان
  • چاپ
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 

اخبار

1397/11/7 يكشنبه
بازدیدتیم مدیریت بحران روستاهای بخش لوداب
بازدید تیم مدیریت بحران استان از روستاهای بخش لوداب و جاده های تخریب شده بر اثر بارندگی های اخیر

بازدید تیم مدیریت بحران استان از روستاهای بخش لوداب+تصاویر

بازدید از جاده های تخریب شده روستاهای بخش لوداب

 مدیرکل مدیریت بحران استان در راس هیاتی از مسئولین عمرانی و اجرایی متشکل از علی پورمعاون فرماندار بویراحمد ، مسعودی رئیس اداره راهداری بویراحمد ،اصالت زاده معاون بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان،روحانی بخشدار لوداب و اوحدی نیا رئیس راهداری و حمل نقل جاده ای لوداب از بخش لوداب و روستاهای این بخش، بررسی وضعیت راهها ، منازل مسکونی خسارت دیده از زلزله و بارندگی های اخیر را مورد بررسی قرار دادند.

در این بازدید مسئولان مربوطه با ادای احترام به مقام شامخ شهدا بر سر گلزار شهدای روستاهای بخش لوداب حاضر و به این شهیدان ادای احترام کردند.

همچنین مسئولان از خانه پیرمردی در روستای حیدرآباد لوداب که بر اثر برخورد سنگ تخریب شده بود بازدید کردند و مشکلات این خانه را بررسی کردند.

بازدید از جاده های تخریب شده روستاهای بخش لوداب،،بازدید ازمدارس و منازل خسارت دیده و مناطق خسارت دیده از دهستان چین و بخش لوداب از دیگر برنامه های این تیم عمرانی و اجرایی بود.

خداوکیلی مدیرکل مدیریت بحران استان ، بنظر می رسد جان فراوانی به مدیریت بحران داده است و البته شایسته است اعتبارات ویژه و کلان هم به این حوزه براساس شاخصه های توسعه ای تخصیص داده شود ان شالله


آرشیواخبارRSS
نسخه قابل چاپ
مجری سایت:شرکت سیگما