چهارشنبه 26 تير 1398   20:00:54
شما اینجا هستید :
  • ارسال به دوستان
  • چاپ
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 

اخبار

1398/1/5 دوشنبه
آماده باش
آماده‌باش دستگاه‌های عضو شورای هماهنگی مدیریت بحران استان کهگیلویه و بویراحمد برای بارش‌های شدید

مدیرکل مدیریت بحران کهگیلویه و بویراحمد گفت: با توجه به اعلان سازمان هواشناسی و اخطار سازمان مدیریت بحران کشور شاهد بارشهای سیل آسا خواهیم بود که تمامی دستگاه‌های خدمات‌رسان عضو شورای هماهنگی مدیریت بحران استان در آماده‌باش کامل هستند.

مدیرکل مدیریت بحران کهگیلویه و بویراحمد گفت: با توجه به اعلان سازمان هواشناسی و اخطار سازمان مدیریت بحران کشور شاهد حجم بیشتری از بارش‌ها طی روزهای آینده  خواهیم بود که تمامی دستگاه‌های خدمات‌رسان عضو شورای هماهنگی مدیریت بحران استان در آماده‌باش کامل هستند.

 وحید محمدی‌تبار در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در یاسوج، در پاسخ به سوالی مبنی بر تدابیر شورای هماهنگی مدیریت بحران استان با توجه به بارش شدید برف و باران گفت: بنا به پیش‌بینی سازمان هواشناسی و اخطار سازمان مدیریت بحران کشور،  دستگاه‌های خدمات‌رسان و شهرداری‌ها، فرمانداری‌ها و اعضای شورای هماهنگی مدیریت بحران استان و شهرستان‌ها طی روزهای  آینده در آماده‌باش کامل هستند.

مدیرکل بحران استانداری کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: شهرداری ۱۷ گانه و همچنین هلال احمر، اداره‌کل حمل و نقل و راهداری و پلیس راهور طی چند روز آینده نیروهای خود را فعال کنند و دستگاه‌ها عضو شورای هماهنگی استان و شهرستان‌ها به خصوص درایام تعطیلات نوروزی که شاهد کاهش دما هستیم فعال و در صحنه باشند.
 در جهت حفظ آرامش در مواجهه با خطرات احتمالی و توجه به هشدارهای مسئولین محلی ،عدم استقرار و نصب چادر در مناطق ساحلی رودخانه ها و مناطق کوهستانی بخصوص در مناطق با شیب زیاد و مسیل ها  توجه نمایند.


آرشیواخبارRSS
نسخه قابل چاپ
مجری سایت:شرکت سیگما